جوان – کم سن و سال سیاسی اسلامی برگزاری

جوان – کم سن و سال: سیاسی اسلامی برگزاری انتخابات وزارت کشور دولت یازدهم مجلس شورای اسلامی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات عالی ترین بازیکن تاریخ رئال مادرید رونالدو نیست

هواداران رئال مادرید ستاره پرتغالی را عالی ترین بازیکن تاریخ این کلوب نمی‌دانند. 

عالی ترین بازیکن تاریخ رئال مادرید رونالدو نیست

عالی ترین بازیکن تاریخ رئال مادرید رونالدو نیست

عبارات مهم : تاریخ

هواداران رئال مادرید ستاره پرتغالی را عالی ترین بازیکن تاریخ این کلوب نمی دانند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، کریستیانو رونالدو پنج شنبه شب توانست پنجمین توپ طلای خود را کسب کند و با لیونل مسی در این زمینه برابر شود. این قضیه باعث شد دوباره بحث عالی ترین بازیکن تاریخ رئال مادرید میان هواداران و کارشناسان ورزشی مطرح شود. دو گزینه روی میز وجود داشت؛ رونالدو و آلفردو دی استفانو.

عالی ترین بازیکن تاریخ رئال مادرید رونالدو نیست

هر دو بازیکن عناوین فردی زیادی کسب کردند و جهت مادرید گل های فراوانی به ثمر رساندند. دی استفانو جهت سفیدپوشان ۳۹۶ بازی رسمی انجام داد و توانست ۳۰۷ گل به ثمر برساند. این اتفاق باعث شد مادرید پنج عنوان قهرمانی در اروپا به دست آورد. هم چنین پنج قهرمانی در لالیگا، یک کوپا دل ری، جام بین قاره یی و کوپا لاتینا کسب کرد. مهاجم آرژانتینی- اسپانیایی هم چنین با نحوه بازی اش همه دنیا را تحت تاثیر قرار داد و مورد تحسین همه واقع شد. دی استفانو از هر دفاعی عبور می کرد و در میانه میدان نیز خوب کار می کرد. هم چنین هنر خاصی در گلزنی داشت و توانست پنج بار آقای گل لالیگا شود.

از طرفی رونالدو ۴۱۲ بازی با پیراهن مادرید انجام داد و توانست ۴۱۸ گل به ثمر برساند. مهاجم پرتغالی سه بار آقای گل لالیگا شد و به همراه مادرید سه لیگ قهرمانان، دو لالیگا، دو کوپا دل ری، دو سوپرجام اسپانیا، سه سوپرجام اروپا و دو جام جهانی کلوب ها را به دست آورد.

هواداران رئال مادرید ستاره پرتغالی را عالی ترین بازیکن تاریخ این کلوب نمی‌دانند. 

با توجه به این آمار گزینش سخت می شود چون علاوه بر افتخارات کسب شده است دو مهاجم در دو دوره زمانی متفاوت بازی می کردند. با این حال هواداران در نظرسنجی سایت آس شرکت کردند و بدون هیچ ابهامی بازیکن مورد نظر را گزینش کردند. ۶۱.۶۲ درصد بازدیدکنندگان دی استفانو را عالی ترین بازیکن دانشتند و ۳۸.۳۸ درصد به رونالدو رای دادند. در این نظرسنجی ۲۰.۴۹۴ نفر شرکت کردند.

واژه های کلیدی: تاریخ | لالیگا | بازیکن | رونالدو | هواداران | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs