جوان – کم سن و سال سیاسی اسلامی برگزاری

جوان – کم سن و سال: سیاسی اسلامی برگزاری انتخابات وزارت کشور دولت یازدهم مجلس شورای اسلامی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث قهر همسر با قتل برادر گره خورد

مرد میانسال در جریان دعوای خیابانی با داماد خانواده، او را با ضربه چاقو از پای درآورد. متهم مدعی است قصد بازگرداندن همسر و فرزندانش را به منزل داشته است. 

قهر همسر با قتل برادر گره خورد

عبارات مهم : ایران

مرد میانسال در جریان دعوای خیابانی با داماد خانواده، او را با ضربه چاقو از پای درآورد. متهم مدعی است قصد بازگرداندن همسر و فرزندانش را به منزل داشته هست.

به گزارش جام جم، شامگاه 24 تیر امسال وقوع درگیری برابر منزل ای در خیابان مرتضوی به پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام شد.

با حضور ماموران در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد درگیری بین ابوالفضل 40 ساله و دامادشان به نام تقی 42 ساله به وقوع پیوسته که با دخالت ماموران درگیری بین این دو نفر آخر گرفت.

قهر همسر با قتل برادر گره خورد

با آخر درگیری ماموران اقدام به ترک محل کرده ولی دوباره به آنها اعلام شد ابوالفضل و تقی دوباره با هم درگیر شده است اند. ماموران هنگامی که در محل حاضر شدند، دریافتند ابوالفضل از سوی تقی و از ناحیه سینه مجروح شده است هست. تقی در محل دستگیر شد و ابوالفضل به بیمارستان انتقال یافت.

ساعت یک بامداد به کلانتری 112 ابوسعید اعلام شد ابوالفضل بر اثر شدت ضربه فوت کرده که بلافاصله عنوان به قاضی کشیک خاص دادسرای امور جنایی و پلیس آگاهی اعلام شد .

مرد میانسال در جریان دعوای خیابانی با داماد خانواده، او را با ضربه چاقو از پای درآورد. متهم مدعی است قصد بازگرداندن همسر و فرزندانش را به منزل داشته است. 

متهم به قتل دیروز به شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد و به قاضی پرونده گفت: می خواستم برادرزنم را بترسانم، نمی خواستم او به قتل برسد و از کاری که انجام دادم پشیمانم. سال هاست تریاک مصرف می کنم و به علت اعتیادم همسرم با من درگیری داشت. چهار ماه پیش که دوباره با هم دعوا کردیم او و فرزند ها منزل را ترک کردند و به منزل مادرزنم رفتند.

وی افزود: شب قبل از جنایت سراغ همسرم رفتم تا با هم حرف بزنیم. هر چه در زدم کسی توجهی نکرد. خانواده اش از من درخواست کردند از آنجا دور شده است و دیگر مزاحمشان نشوم. چند ساعت بعد یکی از برادرزن هایم سراغم آمد که در را باز نکردم. او رفت و نیم ساعت بعد دو برادرزنم و دوستانشان آمدند. آنها در می زدند و حاضر نبودند محل را ترک کنند. عصبانی شدم و با برداشتن چاقوی آشپزخانه سراغشان رفتم تا آنها را بترسانم که از آنجا بروند. به خیابان که رفتم، با هم درگیر شدیم و نمی دانم چطور یکی از برادرزن هایم را با چاقو مجروح کردم.

قهر همسر با قتل برادر گره خورد

واژه های کلیدی: ایران | خیابان | خیابانی | پلیس پایتخت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs